Karlovarská právní revue

Karlovarská právní revue je recenzovaný odborný časopis, který vydává Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s. jako čtvrtletník. Je zaměřen na právní vědu a praxi, kriminalistiku, forenzní disciplíny a bezpečnost. Je zařazen do seznamu publikací o bezpečnosti European Association for Security. Pravidelně otiskuje rovněž recenze zprávy o vědeckých konferencích a informace ze života školy. Mezi jeho autory nepatří jen pedagogové působící na VŠKV, ale i odborníci z jiných pracovišť včetně zahraničních. Karlovarská právní revue se neuzavírá ani textům úspěšných absolventů či studentů školy.

Pokyny pro autory.pdf

Přehled kompletních vydaných ročníků (pouze pod uživateským jménem a heslem)

Všeobecné obchodní podmínky pro předplatné čtvrtletníku Karlovarská právní revue.pdf

Publikační činnost podle autorů 2006,  2007,  2008,  2009,  2010, 2011, 2012, 2013